Volná místa

Momentálně poptáváme tyto profese. Pokud máte o nějakou z nich zájem, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na spolupráci.

Pracovníci ostrahy

Mzda: 13 000 Kč. Pracoviště: celé území hl.města Prahy. Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola. Po úspěšném absolvování zkušební doby náborový příspěvek 10 000,-Kč. Požadujeme: Spolehlivé, odpovědné jednání.

Švadlena / šička

Požadujeme: znalost práce s overlockem a dvojjehlou. Mzda: za částečný úvazek nabízíme odměnu 19 000 Kč, možno i kratší úvazek. Místo výkonu práce: Žirovnická 3133/6, Praha 10.

Pracovník IT

Mzda: Na částečný úvazek 10-15hodin. 110Kč/hodina. Požadujeme: SŠ vzdělání. Náplň práce: práva sítě, správa OS Windows. Místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nástup možný ihned. Pracoviště: Králův Dvůr u Berouna.

Uklízečka autoservisu

Hledáme uklízečku na úklid vnitřních prostor autoservisu a autosalonu na Praze 7 Holešovice. Náplň práce: úklid kanceláří, stoly, podlahy, 1x týdně dveře, 2x ročně okna (6) (kanceláře). Pracovní doba: PO – PÁ 4 – 6 hodin, SO-NE volné – pracovní doba dohodou. 
 

Pomocná účetní

Požadujeme: SŠ vzdělání nebo praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, základní orientace a znalost účetnictví, DPH. Pracoviště: na Praze 10. Nabídka je i pro OZP.

Přesunout se na začátek