VOLNÁ MÍSTA PRO OZP

Pracovníci ostrahy

Mzda: 13 000 Kč. Pracoviště: celé území hl.města Prahy. Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola.
Po úspěšném absolvování zkušební doby náborový příspěvek 10 000,-Kč.
Požadujeme: Spolehlivé, odpovědné jednání.

Švadlena / šička

Požadujeme: znalost práce s overlockem a dvojjehlou. Mzda: za odpracovaných 40h/týdně nabízíme odměnu 20 000 Kč, možno i kratší úvazek. Místo výkonu práce: Žirovnická 3133/6, Praha 10.

Pracovník IT

Mzda: Na částečný úvazek 10-15hodin. 110Kč/hodina.
Požadujeme: SŠ vzdělání.

Náplň práce: práva sítě, správa OS Windows. Místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nástup možný ihned.
Pracoviště: Králův Dvůr u Berouna.

Řidič osobního vozu

Hledáme zaměstnance na rozvoz novin, jídla a osob Uber/Taxify / ŘP sk. B /. Nabízíme:služ. auto i k soukr. účelům, mobil, stálý plat, náborový příspěvek 3000,-Kč po 3 měsíční zkuš. době. Práce je i pro OZP, ID. Výdělky až 35 tis.

Řidič kamionu

Přijmeme zaměstnance pro rozvoz potravin skupina C malý vůz. Mzda: 30.000,- Kč měsíčně.
Nabízíme: osobní vůz OPEL Corsa k soukromým účelům. Náborový příspěvek 30.000 Kč po zkušební době.

Uklízečka autoservisu

Hledáme uklízečku na úklid vnitřních prostor autoservisu a autosalonu na Praze 7 Holešovice
Náplň práce: úklid kanceláří, stoly, podlahy, 1x týdně dveře, 2x ročně okna (6) (kanceláře)
Pracovní doba: PO - PÁ 4 - 6 hodin, SO-NE volné - pracovní doba dohodou.

Speditér

Požadujeme: Nutná práce na PC. Komunikační schopnosti. Mzda: 20.000-30.000 Kč. Místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nástup možný ihned.

Pomocná účetní

Požadujeme: SŠ vzdělání nebo praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, základní orientace a znalost účetnictví, DPH. Pracoviště: na Praze 10. Nabídka je i pro OZP.

Online přihláška k pohovoru

Vyberte pozici, o kterou máte zájem a formulář odešlete. Ozveme se vám.