Volná místa

Pracovníci ostrahy

Mzda: 13 000 Kč. Pracoviště: celé území hl.města Prahy. Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola. Po úspěšném absolvování zkušební doby náborový příspěvek 10 000,-Kč. Požadujeme: Spolehlivé, odpovědné jednání.

Švadlena / šička

Požadujeme: znalost práce s overlockem a dvojjehlou. Mzda: za částečný úvazek nabízíme odměnu 19 000 Kč, možno i kratší úvazek. Místo výkonu práce: Žirovnická 3133/6, Praha 10.

Pracovník IT

Mzda: Na částečný úvazek 10-15hodin. 110Kč/hodina. Požadujeme: SŠ vzdělání. Náplň práce: práva sítě, správa OS Windows. Místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nástup možný ihned. Pracoviště: Králův Dvůr u Berouna.

Řidič osobního vozu

Hledáme zaměstnance na rozvoz novin, jídla a osob Uber/Taxify / ŘP sk. B /. Nabízíme:: služ. auto i k soukr. účelům, mobil, stálý plat, náborový příspěvek 3000,-Kč po 3 měsíční zkuš. době. Práce je i pro OZP, ID. Výdělky až 35 tis.

Uklízečka autoservisu

Hledáme uklízečku na úklid vnitřních prostor autoservisu a autosalonu na Praze 7 Holešovice. Náplň práce: úklid kanceláří, stoly, podlahy, 1x týdně dveře, 2x ročně okna (6) (kanceláře). Pracovní doba: PO - PÁ 4 - 6 hodin, SO-NE volné - pracovní doba dohodou.     

Pomocná účetní

Požadujeme: SŠ vzdělání nebo praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, základní orientace a znalost účetnictví, DPH. Pracoviště: na Praze 10. Nabídka je i pro OZP.

Online přihláška k pohovoru

Vyberte pozici, o kterou máte zájem a formulář odešlete. Ozveme se vám.