Členové

Společnost Subday, s.r.o. se orientuje na ostrahu objektů. Na pracovních místech zaměstnáváme osoby se sníženou pracovní schopnosti. V současné době provádíme ostrahu pěti objektů mimo Prahu. Společnost má k dnešnímu dni 24 zaměstnanců.

Smluvní přepravě osob se věnujeme již řadu let. Nabízíme nadstandardní služby s příjemnou obsluhou, to vše za rozumnou cenu. Od jiných firem se lišíme i tím, že dáváme pracovní příležitost handicapovaným lidem. Proto mezi našimi profesionály najdete řidiče z řad neslyšících, kteří se dorozumívají znakovou řečí. Náš vozový park není starší dvou let a je o něj pravidelně pečováno v autorizovaném servisu.

Vydavatelství Truck & Bus Media, s.r.o. vydává tituly, které pokrývají širokou škálu oblastí dopravy a motorismu. V neposlední řadě také nabízí klientům tvorbu reklamních inzerátů, mediálních plánů a pomoc při investování prostředků do reklamy tak, aby tato reklama byla co nejúčelnější. 

Společnost Westody Office, s.r.o. se zabývá správou pohledávek, pomocné účetní práce, správa vozového parku, IT služby, školení vedoucích pracovníků, poradenství v oblasti organizace společnosti. 

Zajišťujeme výrobu a distribuci propagačních materiálů. Nabízíme kompletní servis od návrhu grafiky, přes tisk, až po vlastní distribuci propagačních materiálů.

Vyrábíme a balíme reklamní předměty. Vytvoříme pro vás ručně řezané svíce s firemním logem nebo ve firemních barvách, dárkové balíčky, přívěšky, přáníčka a jiné. Sídlíme v Praze a objednávky rozvážíme po celé republice.

Pokud máte zájem o jakoukoliv spolupráci s naším svazem či našimi členy, neváhejte nás kontaktovat. Přihlášku pro nové členy si můžete stáhnout níže.