Členové

Někteří členové SZZP zaměstnávají více než 50% OZP, a tudíž poskytují náhradní plnění v široké oblasti podnikání. Chcete-li odebrat zboží či služby, obraťte se na nás jako na důvěryhodného partnera, který vám tuto obchodní transakci zprostředkuje.
Pokud máte zájem o jakoukoliv spolupráci s naším svazem či našimi členy, neváhejte nás kontaktovat. Přihlášku pro nové členy si můžete stáhnout níže.​

Drive MasterSmluvní přepravě osob se Drive Master, s.r.o. věnuje již řadu let. Nabízí nadstandardní služby s příjemnou obsluhou, to vše za rozumnou cenu. Od jiných firem se liší tím, že dává pracovní příležitost handicapovaným lidem. Vozový park není starší dvou let a je o něj pravidelně pečováno v autorizovaném servisu.

 

SubdaySpolečnost Subday, s.r.o. se orientuje na ostrahu objektů. Na pracovních místech zaměstnáváme osoby se sníženou pracovní schopnosti. V současné době provádíme ostrahu pěti objektů mimo Prahu. Společnost má k dnešnímu dni 24 zaměstnanců.

 
 

TB médiaVydavatelství Truck & Bus Media, s.r.o. vydává tituly, které pokrývají širokou škálu oblastí dopravy a motorismu. V neposlední řadě také nabízí klientům tvorbu reklamních inzerátů, mediálních plánů a pomoc při investování prostředků do reklamy tak, aby tato reklama byla co nejúčelnější

AutovarsSpolečnost Autovars Praha, s.r.o. je nezávislým servisem všech automobilových značek na českém trhu. Díky dlouholeté spolupráci s našimi autorizovanými partnery všech značek, zajistíme na Vašem vozidle veškerý pozáruční ale i záruční servis. Nabízí také non-stop odtahovou služ

 

WestodySpolečnost Westody Office, s.r.o. se zabývá správou pohledávek, pomocné účetní práce, správa vozového parku, IT služby, školení vedoucích pracovníků, poradenství v oblasti organizace společnosti. 

 

Vilana CareVILANA Care, s.r.o. zajišťuje výrobu a distribuci propagačních materiálů. Nabízí kompletní servis od návrhu grafiky, přes tisk, až po vlastní distribuci propagačních materiálů.

GateboGatebo, s.r.o. vyrábí a balí reklamní předměty. Vytvoří pro vás ručně řezané svíce s firemním logem nebo ve firemních barvách, dárkové balíčky, přívěšky, atd…

 
 

Gallus productFirma Gallus Product, s.r.o. vyrábí ruční výrobky jako například koupelovou sůl, mýdla, šité výrobky a vyšívání.

Přesunout se na začátek