ČLENOVÉ

Společnost Subday, s.r.o. se orientuje na ostrahu objektů. Na pracovních místech zaměstnáváme osoby se sníženou pracovní schopnosti. V současné době provádíme ostrahu pěti objektů mimo Prahu. Společnost má k dnešnímu dni 24 zaměstnanců.

Společnost Westody Office, s.r.o. se zabývá správou pohledávek, pomocné účetní práce, správa vozového parku, IT služby, školení vedoucích pracovníků, poradenství v oblasti organizace společnosti. 

Zajišťujeme výrobu a distribuci propagačních materiálů. Nabízíme kompletní servis od návrhu grafiky, přes tisk, až po vlastní distribuci propagačních materiálů.


Vyrábíme a balíme reklamní předměty. Vytvoříme pro vás ručně řezané svíce s firemním logem nebo ve firemních barvách, dárkové balíčky, přívěšky, přáníčka a jiné. Sídlíme v Praze a objednávky rozvážíme po celé republice.

Smluvní přepravě osob se věnujeme již řadu let. Nabízíme nadstandardní služby s příjemnou obsluhou, to vše za rozumnou cenu. Od jiných firem se lišíme i tím, že dáváme pracovní příležitost handicapovaným lidem. Proto mezi našimi profesionály najdete řidiče z řad neslyšících, kteří se dorozumívají znakovou řečí. Náš vozový park není starší dvou let a je o něj pravidelně pečováno v autorizovaném servisu.

Pokud máte zájem o jakoukoliv spolupráci s naším svazem či našimi členy, neváhejte nás kontaktovat. Přihlášku pro nové členy si můžete stáhnout níže.