Členové

Společnost Subday, s.r.o. se orientuje na ostrahu objektů. Na pracovních místech zaměstnáváme osoby se sníženou pracovní schopnosti. V současné době provádíme ostrahu pěti objektů mimo Prahu. Společnost má k dnešnímu dni 24 zaměstnanců.

Smluvní přepravě osob se spol. Drivemaster, s.r.o. věnuje již řadu let. Nabízí nadstandardní služby s příjemnou obsluhou, to vše za rozumnou cenu. Od jiných firem se liší tím, že dává pracovní příležitost handicapovaným lidem. Vozový park není starší dvou let a je o něj pravidelně pečováno v autorizovaném servisu.

Vydavatelství Truck & Bus Media, s.r.o. vydává tituly, které pokrývají širokou škálu oblastí dopravy a motorismu. V neposlední řadě také nabízí klientům tvorbu reklamních inzerátů, mediálních plánů a pomoc při investování prostředků do reklamy tak, aby tato reklama byla co nejúčelnější. 

Společnost Westody Office, s.r.o. se zabývá správou pohledávek, pomocné účetní práce, správa vozového parku, IT služby, školení vedoucích pracovníků, poradenství v oblasti organizace společnosti. 

VILANA Care, s.r.o. zajišťuje výrobu a distribuci propagačních materiálů. Nabízí kompletní servis od návrhu grafiky, přes tisk, až po vlastní distribuci propagačních materiálů.

Gatebo, s.r.o. vyrábí a balí reklamní předměty. Vytvoří pro vás ručně řezané svíce s firemním logem nebo ve firemních barvách, dárkové balíčky, přívěšky, atd...

Odtahovou službu Autovars Praha, s.r.o. můžete volat kdykoliv. V rámci nonstop odtahové služby získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné.  

Pokud máte zájem o jakoukoliv spolupráci s naším svazem či našimi členy, neváhejte nás kontaktovat. Přihlášku pro nové členy si můžete stáhnout níže.